kup Sky3DS+instrukcja kup R4iinstrukcja kup GW3DSinstrukcja
3DS / New 3DS do 11.2 3DS 10.3 / DSi1.4.5 / DSL 3DS / 2DS / New 3DS 4.1 - 9.2

wtorek, 8 lipca 2014

Aktualizacja 3DS 8.0.0-18

Według Ninny, nowe oprogramowanie wprowadza kilka usprawnień i poprawia stabilność systemu.
Further improvements to overall system stability and other minor adjustments have been made to enhance the user experience.

Bardzo możliwe że tym razem żadne z kart DS nie zostały zablokowane a przyszłe aktualizacje skupią się na blokowaniu nowoczesnych kart typu Gateway 3DS i funkcji uruchamianych z poziomu emuNAND. Ludzie z GW3DS zapowiadali że ich produkt będzie dział z 3DS 7.2. Teraz muszą skupić się na 8.0.

Sprawdzone karty, które działają z 7.1 i nie potrzebują aktualizacji do 8.0.0-18:
 • 2014 R4i Dual-Core (r4isdhc.com)
 • Supercard DS2 (supercard.sc)

EmuNAND zaktualizowany do 8.0.0-18 nie działa z obecnie dostępnym oprogramowaniem dla Gateway 3DS - Omega 2.2.
Producent kart informuje na swojej stronie, że ten ficzer będzie działał na nowym sofcie.
Brak informacji n.t. R4i Gold 3DS Deluxe Edtion i MT-card.

8 komentarzy:

 1. Cześć, kiedyś miałem 3dsa i sprzedałem, myślę o ponownym zakupie, czy teraz można odpalać na 3dsie gry do niego przeznaczone za pomocą r4?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, są specjalne karty dla romów 3ds. Działają na konsolach z softem 4.1 do 4.5.

   Usuń
 2. Witam. Czy jest jakaś szansa na dodanie do paczki z romami gry Shovel Knight? Miała niedawno premierę, w przybliżeniu 2 tygodnie temu. Jeżeli nie, to można spodziewać się jej w w przyszłości?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie sprawdzałem jakie romy ostatnio zostały zdumpowane ale pewnie w okolicy sierpnia dorzucę jakieś ciekawe.

   Usuń
 3. Witam

  Mam 3 pytania

  1. Czy konsola z takim numerem eryjnym nada sie do karty Gateway seh114600554 ?? chyba tam jest 4.5 soft jest to różowa wersja ;)
  2. Jeśli wszystko będzie ok to czy wolno łączyć sie z internetem z włożoną kartą Gateway ?? chodzi mi o aktualizacje oprogramowania w konsoli
  3. Czy jest jakiś przybliżony termin na aktualizacje softu w kartach Gateway ?? bo ten różowy kolor konsoli średnio mi podchodzi :) i prawdę mówiąc wolał bym inny :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Witam. Na górze po prawej jest link 'Numery seryjna 3DS a wersja systemu'. Według tej listy konsola z takim nr ser. ma FW 4.5 pod warunkiem że jest mowa i nie przepakowywana. Możesz łączyć sie z netem ale nie aktualizuj konsoli. Aktualizacje softu dla GW wychodzą wtedy gdy jest taka potrzeba np teraz kiedy nie działa emuNAND zaktualizowany do 8.0.

   Usuń
 4. Witam, omyłkowo trafiłem na Pana bloga, oczywiście świetny ;) Ale zmienię temat, zastanawia mnie w jakich sklepach kupuje Pan gry, ja przerzuciłem się z allegro na http://klucze.inexus.pl/

  OdpowiedzUsuń
 5. Przepraszam za offtop ale nurtuje mnie to pytanie. Czy konsola z Angielskiego rynku będzie oblugiwała gry z polskiego runku? Pozdrawiam ~Okim

  OdpowiedzUsuń