kup Sky3DS+instrukcja kup R4iinstrukcja kup GW3DSinstrukcja
3DS / New 3DS do 11.2 3DS 10.3 / DSi1.4.5 / DSL 3DS / 2DS / New 3DS 4.1 - 9.2

sobota, 2 listopada 2013

Re: Klony na Halloween

Nasza praca jest bliska zakończenia (nowy soft) ale jak już nasi użytkownicy wiedzą, bardzo troszczymy się o jakość i nie będziemy wypuszczać nowego firmwaru zanim nie zostanie on przetestowany i zaaprobowany przez naszych beta-testerów. Poza lepszą kompatybilnością z najnowszymi romami, rozpoczęliśmy w międzyczasie pracę nad nowymi funkcjami, które was zaskoczą.
Przyszłość przyniesie wiele nowości. Przyszłość to Gateway 3DS.

Na marginesie, pojawiły się pierwsze dwa klony pod różnymi markami. Pragniemy poinformować osoby zainteresowane tym produktem , że jest to prosty klon oparty na naszym firmwarze 1.0 ( ze wszystkimi jego ograniczeniami), chińska konstrukcja wykonana z tanich elementów. Urządzenia te używają naszego oprogramowania i nie ma pewności czy będą prawidłowo działać i czy będą obsługiwały aktualizacje. Kupując te urządzenia z pewnością napotkacie wiele problemów i miejcie też na uwadze ich krótki czas życia.

Zapewniamy innowacyjne funkcje i wsparcie, którego brakuje innym zespołom. Będziemy nadal to robić udostępniając aktualizacje oprogramowania abyście byli zadowoleni.
Niedługo wrócimy z aktualizacją firmwaru 2.0 i większą ilością wspaniałych informacji na temat Gateway 3DS.

3 komentarze:

  1. ja tam ufam gateway nie kupie żadnej podróby a takie pytanko gw będzie działać na systemie ver. 5.1.0-11E

    OdpowiedzUsuń
  2. na pewno będzie można sam na to licze

    OdpowiedzUsuń